Bienvenidos chicos/Bem-vindos caras

sep 13, 2022 | Archív

NOVÉ POSILY ZO ZAHRANIČIA

Všetkým fanúšikom nášho klubu s radosťou oznamujeme, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s tromi hráčmi z južnej Ameriky, ktorý by svojou individuálnou kvalitou mali priniesť výrazné posilnenie nášho A-tímu. Spoločne veríme, že prinesú do hry nášho mužstva nový elán a futbalové prvky, ktoré budú zabávať fanúšikov a motať hlavy súperom.

Vítame v našom mužstve:

GABRIEL HERNANI de PAULO NEVES – BRAZILIA

LEONARDO WELLITON BELLEM DA SILVA – BRAZILIA

HERNEI MONTERO PEREZ – KOLUMBIA

Nových hráčov vítame v našom mužstve, veríme, že sa im bude u nás páčiť, svojimi výkonmi zaujmú našich divákov, aby ich čo najskôr prijali za svojich a že spoločne s ostatnými chlapcami v mužstve pozdvihnú úroveň futbalu v našom klube.

Držíme Vám palce chlapci!

Damos as boas-vindas aos novos jogadores à nossa equipa, acreditamos que vão gostar daqui, que vão impressionar os nossos espectadores com as suas atuações, que os vão aceitar como equipa o mais rapidamente possível e que juntamente com os outros rapazes da equipa, vão elevar o nível do futebol no nosso clube.

Dedos cruzados para vocês!

Damos la bienvenida a nuevos jugadores a nuestro equipo, creemos que les gustará estar aquí, que impresionarán a nuestros espectadores con sus actuaciones, que los aceptarán como su equipo lo antes posible y que junto con los demás chicos del equipo, elevarán el nivel del fútbol en nuestro club.

¡Crucemos los dedos por ustedes!

2% z daní 2023

Milí priatelia, rodičia a priaznivci nášho klubu, ako každý rok, aj tento sa blíži povinnosť odovzdania daňového priznania a zaplatenia dane z príjmov. Máte možnosť sa sami rozhodnúť, či využijete zákonnú možnosť a časť svojich daní poukážete v prospech neziskových...