Bienvenidos chicos/Bem-vindos caras

sep 13, 2022 | Archív

 

NOVÉ POSILY ZO ZAHRANIČIA

 

Všetkým fanúšikom nášho klubu s radosťou oznamujeme, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s tromi hráčmi z južnej Ameriky, ktorý by svojou individuálnou kvalitou mali priniesť výrazné posilnenie nášho A-tímu. Spoločne veríme, že prinesú do hry nášho mužstva nový elán a futbalové prvky, ktoré budú zabávať fanúšikov a motať hlavy súperom.

Vítame v našom mužstve:

GABRIEL HERNANI de PAULO NEVES – BRAZILIA

LEONARDO WELLITON BELLEM DA SILVA – BRAZILIA

HERNEI MONTERO PEREZ – KOLUMBIA

 Nových hráčov vítame v našom mužstve, veríme, že sa im bude u nás páčiť, svojimi výkonmi zaujmú našich divákov, aby ich čo najskôr prijali za svojich a že spoločne s ostatnými chlapcami v mužstve pozdvihnú úroveň futbalu v našom klube.

Držíme Vám palce chlapci!

Damos as boas-vindas aos novos jogadores à nossa equipa, acreditamos que vão gostar daqui, que vão impressionar os nossos espectadores com as suas atuações, que os vão aceitar como equipa o mais rapidamente possível e que juntamente com os outros rapazes da equipa, vão elevar o nível do futebol no nosso clube.

Dedos cruzados para vocês!

Damos la bienvenida a nuevos jugadores a nuestro equipo, creemos que les gustará estar aquí, que impresionarán a nuestros espectadores con sus actuaciones, que los aceptarán como su equipo lo antes posible y que junto con los demás chicos del equipo, elevarán el nivel del fútbol en nuestro club.

¡Crucemos los dedos por ustedes!

 

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT