Bienvenidos chicos/Bem-vindos caras

sep 13, 2022 | Archív

 

NOVÉ POSILY ZO ZAHRANIČIA

 

Všetkým fanúšikom nášho klubu s radosťou oznamujeme, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci s tromi hráčmi z južnej Ameriky, ktorý by svojou individuálnou kvalitou mali priniesť výrazné posilnenie nášho A-tímu. Spoločne veríme, že prinesú do hry nášho mužstva nový elán a futbalové prvky, ktoré budú zabávať fanúšikov a motať hlavy súperom.

Vítame v našom mužstve:

GABRIEL HERNANI de PAULO NEVES – BRAZILIA

LEONARDO WELLITON BELLEM DA SILVA – BRAZILIA

HERNEI MONTERO PEREZ – KOLUMBIA

 Nových hráčov vítame v našom mužstve, veríme, že sa im bude u nás páčiť, svojimi výkonmi zaujmú našich divákov, aby ich čo najskôr prijali za svojich a že spoločne s ostatnými chlapcami v mužstve pozdvihnú úroveň futbalu v našom klube.

Držíme Vám palce chlapci!

Damos as boas-vindas aos novos jogadores à nossa equipa, acreditamos que vão gostar daqui, que vão impressionar os nossos espectadores com as suas atuações, que os vão aceitar como equipa o mais rapidamente possível e que juntamente com os outros rapazes da equipa, vão elevar o nível do futebol no nosso clube.

Dedos cruzados para vocês!

Damos la bienvenida a nuevos jugadores a nuestro equipo, creemos que les gustará estar aquí, que impresionarán a nuestros espectadores con sus actuaciones, que los aceptarán como su equipo lo antes posible y que junto con los demás chicos del equipo, elevarán el nivel del fútbol en nuestro club.

¡Crucemos los dedos por ustedes!

 

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...