HRÁČ ZÁPASU : 4. kolo

sep 2, 2022 | Archív

V novej sezóne otvárame novú rubriku, v ktorej budeme vyhlasovať najlepšieho hráča každého zápasu.

V 4. kole bol za najlepšieho hráča zápasu vyhlásený PETER PEŠKO.  Spoľahlivým výkonom, na aký sme od neho zvyknutý,  dirigoval na ihrisku súpera, Pezinok-Cajla, pozliepanú obranu, v ktorej chýbali traja zo štyroch stabilných hráčov a aj keď sa im nepodarilo udržať vedenie,  zaslúžili sa o zisk dôležitého bodu zo súperovho ihriska.

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT