Medzinárodný deň detí v TJ Slovan Vištuk

jún 2, 2022 | Archív

Medzinárodný deň detí v TJ SLOVAN VIŠTUK

V stredu, 1. 6. 2022 sme oslávili v našom klube Medzinárodný deň detí spoločným tréningom všetkých našich mužstiev, ktorého cieľom bolo pripraviť pre našich chlapcov zaujímavé popoludnie  plné hier, zábavy a nových zážitkov, aké k oslavám takéhoto dňa patria.

Tréningu sa zúčastnili takmer všetci chlapci z prípravky, z mužstva žiakov a svojou účasťou ich prišlo podporiť aj početné zastúpenie hráčov A – tímu. Tréneri pripravili zaujímavé súťaže, pri ktorých bojovali kombinované družstvá zložené zo všetkých vekových kategórií proti sebe o celkového víťaza. Od začiatku súťaží sa chlapci dobre zabávali, snažili sa ukázať pred staršími spoluhráčmi zo svojich družstiev a tí ich na oplátku povzbudzovali a radili im pri zdolávaní všetkých pripravených prekážok a nástrah jednotlivých súťaží. Končený výsledok nebol v tomto prípade dôležitý. Dôležité bolo, že sa chlapci medzi sebou lepšie spoznali, že si vyskúšali aké to je zahrať si a zasúťažiť proti dospelákom, ktorým chodia podávať lopty pri ich zápasoch, ale hlavne, že sa dobre zabávali a užili si „svoj veľký deň“.

Na záver tréningu ich čakalo prekvapenie z rúk starších kamarátov v podobe darčekov od klubového sponzora JAKO a sladká bodka v podobe malého občerstvenia, z ktorého sa ušlo aj rodičom, ktorí počas celého tréningu tentokrát nikam neodišli, ale pozorne sledovali úsilie svojich ratolestí a zabávali sa spoločne s nami všetkými.

Bola to veľmi milá a vydarená akcia, ktorá ako všetci dúfame, bola novým začiatkom väčšieho prepojenia a zblíženia všetkých členov nášho klubu.

Ďakujeme trénerom, ktorí akciu pripravili a ďakujeme všetkým hráčom A-tímu, že ukázali srdce a charakter a prišli s chlapcami z mládežníckych mužstiev osláviť ich sviatok.

 

                                                                                                                                                            TJ SLOVAN VIŠTUK

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT