Medzinárodný deň detí v TJ Slovan Vištuk

jún 2, 2022 | Archív

Medzinárodný deň detí v TJ SLOVAN VIŠTUK

V stredu, 1. 6. 2022 sme oslávili v našom klube Medzinárodný deň detí spoločným tréningom všetkých našich mužstiev, ktorého cieľom bolo pripraviť pre našich chlapcov zaujímavé popoludnie  plné hier, zábavy a nových zážitkov, aké k oslavám takéhoto dňa patria.

Tréningu sa zúčastnili takmer všetci chlapci z prípravky, z mužstva žiakov a svojou účasťou ich prišlo podporiť aj početné zastúpenie hráčov A – tímu. Tréneri pripravili zaujímavé súťaže, pri ktorých bojovali kombinované družstvá zložené zo všetkých vekových kategórií proti sebe o celkového víťaza. Od začiatku súťaží sa chlapci dobre zabávali, snažili sa ukázať pred staršími spoluhráčmi zo svojich družstiev a tí ich na oplátku povzbudzovali a radili im pri zdolávaní všetkých pripravených prekážok a nástrah jednotlivých súťaží. Končený výsledok nebol v tomto prípade dôležitý. Dôležité bolo, že sa chlapci medzi sebou lepšie spoznali, že si vyskúšali aké to je zahrať si a zasúťažiť proti dospelákom, ktorým chodia podávať lopty pri ich zápasoch, ale hlavne, že sa dobre zabávali a užili si „svoj veľký deň“.

Na záver tréningu ich čakalo prekvapenie z rúk starších kamarátov v podobe darčekov od klubového sponzora JAKO a sladká bodka v podobe malého občerstvenia, z ktorého sa ušlo aj rodičom, ktorí počas celého tréningu tentokrát nikam neodišli, ale pozorne sledovali úsilie svojich ratolestí a zabávali sa spoločne s nami všetkými.

Bola to veľmi milá a vydarená akcia, ktorá ako všetci dúfame, bola novým začiatkom väčšieho prepojenia a zblíženia všetkých členov nášho klubu.

Ďakujeme trénerom, ktorí akciu pripravili a ďakujeme všetkým hráčom A-tímu, že ukázali srdce a charakter a prišli s chlapcami z mládežníckych mužstiev osláviť ich sviatok.

 

                                                                                                                                                            TJ SLOVAN VIŠTUK

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...