Oščadnica, február 2023 – sústredenie A-mužstva

feb 28, 2023 | TOPKY

V dňoch 14. 2. – 18.2. 2023 absolvovalo naše A-mužstvo zimné sústredenie v obci Oščadnica, na strednom Slovensku. Vo veľmi príjemnom prostredí penziónu RAMI, ktorého majiteľom je bývalý futbalový reprezentant Rastislav Michalík, si rozložilo svoj tréningový stan 22 hráčov spolu s realizačným tímom a absolvovali počas 5 dní veľmi náročný tréningový program. Tréneri naordinovali každý deň veľmi výživné dvojfázové tréningy v náročnom teréne, ktoré boli zamerané na hrubú kondičnú prípravu, rozvoj vytrvalosti, sily a v neposlednom rade išlo o skúšku morálno-vôľových vlastnosti jednotlivých hráčov. Po náročných dňoch čakala hráčov každý večer regenerácia, sauna, masáže, fyzioterapia, ktoré chlapcom výrazne pomáhali zvládať fyzickú záťaž. O hráčov sa výborne staral personál penziónu, kuchári pripravovali chutné a výživné jedlá, ktoré len tak mizli z tanierov po náročných tréningoch. Tréningový kemp bol výborným miestom na posilnenie vzťahov vo vnútri kolektívu, chlapci sa navzájom povzbudzovali a podporovali pri tréningoch, pri ktorých si neraz užili okrem driny aj veľa dobrej zábavy.  Celé sústredenie hodnotili tréneri a vedenie mužstva ako veľmi vydarené, hráči poctivo odtrénovali všetky naordinované tréningové dávky, sústredenie sa zaobišlo bez zranení a iných nepríjemností, ktoré by mohli narušiť jeho priebeh.

Veríme, že tvrdá práca, za ktorú hráčov musíme pochváliť sa ukáže v blížiacej sa ligovej súťaži  a získané fyzické sily budú dôležitým faktorom pri získavaní potrebných bodov do tabuľky súťaže.

Na záver patrí veľké poďakovanie  Rasťovi Michalíkovi a personálu jeho penziónu za ich starostlivosť a veríme, že sa niekedy sa naše cesty znovu stretnú a podobnú akciu si u nich zopakujeme.

 

 

autor

 

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

V sobotu nastúpili proti sebe mužstvá TJ Slovan Vištuk a ŠK Závod v zápase 17. kola V. ligy BFZ. Vo pomerne chladnom a veternom počasí nastúpili domáci na svoj prvý tohtoročný zápas pred domácim publikom v snahe odčiniť zbytočnú stratu bodov v predchádzajúcom zápase....

Hráč zápasu 17. kolo

Hráč zápasu 17. kolo

V 17. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti ŠK ZÁVOD vyhlásený strelec obidvoch našich gólov RICHARD PETROVSKÝ

Žiaci U15 (13.kolo)  ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 0:2

Žiaci U15 (13.kolo) ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 0:2

SZV U15 – skupina PK – 13.kolo  ŠK ŠENKVICE  – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:2  Naši žiaci U15 cez víkend cestovali do susedných Šenkvíc na zápas 13.kola súťaže.Zápas aj napriek ťažkému terénu začal v dobrom tempe, prebiehalo množstvo súbojov v strede poľa, ktoré sme dokázali...