Patnerstvo TJ Slovan Vištuk – ATOPS Development Vištuk s.r.o.

apr 1, 2022 | Archív

Pre všetkých fanúšikov vištuckého futbalu, máme ďalšiu skvelú správu.  Po významnom doplnení hráčskeho kádra A-tímu sa podarilo zástupcom nášho klubu získať do našich radov ďalšiu zaujímavú akvizíciu, tentokrát z podnikateľského prostredia.

S radosťou si Vám dovoľujeme oznámiť, že sa náš futbalový klub TJ Slovan Vištuk  dohodol na dlhodobej spolupráci so spoločnosťou ATOPS Development Vištuk s.r.o. pôsobiacou v našom regióne.

Hlavným cieľom spolupráce v zmysle uzatvorenej Zmluvy o spolupráci bude  vzájomná koordinovaná podpora rozvoja spoločenského života obyvateľov našej obce prostredníctvom organizovania a zabezpečovania športových, vzdelávacích, kultúrno-spoločenských a iných akcií s výrazným zameraním na deti a mládež.  

Veríme, že spolupráca bude úspešná, stretne sa s pozitívnym ohlasom u obyvateľov našej obce a spoločnými silami urobíme z našej obce ešte krajšie a zaujímavejšie miesto pre život.

 

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT