Patnerstvo TJ Slovan Vištuk – ATOPS Development Vištuk s.r.o.

apr 1, 2022 | Archív

Pre všetkých fanúšikov vištuckého futbalu, máme ďalšiu skvelú správu.  Po významnom doplnení hráčskeho kádra A-tímu sa podarilo zástupcom nášho klubu získať do našich radov ďalšiu zaujímavú akvizíciu, tentokrát z podnikateľského prostredia.

S radosťou si Vám dovoľujeme oznámiť, že sa náš futbalový klub TJ Slovan Vištuk  dohodol na dlhodobej spolupráci so spoločnosťou ATOPS Development Vištuk s.r.o. pôsobiacou v našom regióne.

Hlavným cieľom spolupráce v zmysle uzatvorenej Zmluvy o spolupráci bude  vzájomná koordinovaná podpora rozvoja spoločenského života obyvateľov našej obce prostredníctvom organizovania a zabezpečovania športových, vzdelávacích, kultúrno-spoločenských a iných akcií s výrazným zameraním na deti a mládež.  

Veríme, že spolupráca bude úspešná, stretne sa s pozitívnym ohlasom u obyvateľov našej obce a spoločnými silami urobíme z našej obce ešte krajšie a zaujímavejšie miesto pre život.

 

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...