Patnerstvo TJ Slovan Vištuk – ATOPS Development Vištuk s.r.o.

apr 1, 2022 | Archív

Pre všetkých fanúšikov vištuckého futbalu, máme ďalšiu skvelú správu.  Po významnom doplnení hráčskeho kádra A-tímu sa podarilo zástupcom nášho klubu získať do našich radov ďalšiu zaujímavú akvizíciu, tentokrát z podnikateľského prostredia.

S radosťou si Vám dovoľujeme oznámiť, že sa náš futbalový klub TJ Slovan Vištuk  dohodol na dlhodobej spolupráci so spoločnosťou ATOPS Development Vištuk s.r.o. pôsobiacou v našom regióne.

Hlavným cieľom spolupráce v zmysle uzatvorenej Zmluvy o spolupráci bude  vzájomná koordinovaná podpora rozvoja spoločenského života obyvateľov našej obce prostredníctvom organizovania a zabezpečovania športových, vzdelávacích, kultúrno-spoločenských a iných akcií s výrazným zameraním na deti a mládež.  

Veríme, že spolupráca bude úspešná, stretne sa s pozitívnym ohlasom u obyvateľov našej obce a spoločnými silami urobíme z našej obce ešte krajšie a zaujímavejšie miesto pre život.

 

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...