Zimná príprava 2023

jan 27, 2023 | Archív

Po krátkej vianočnej prestávke sa začala  v polovici januára príprava nášho A-mužstva na jarnú časť súťaže. Po úspešnom závere jesene a sérii šiestich víťazných zápasov si naše mužstvo vytvorilo sľubnú východiskovú pozíciu, ktorá dáva možnosti zabojovať na jar o ligový titul. S týmto vedomím sa 10.januára stretli hráči a tréneri na prvom novoročnom tréningu a odštartovali tak 2 mesiace tvrdej práce. Tréningový tábor si mužstvo zriadilo v Senci, kde v areáli miestneho NTC 3 x do týždňa zarezáva pod prísnym vedením trénerov. Spestrením zimnej prípravy bude relatívne veľký počet plánovaných prípravných zápasov. Mužstvo sa zúčastní Zimného turnaja organizovaného futbalovým klubom Iskra Petržalka, v ktorého areáli počas 7 víkendov odohrá zápasy proti zaujímavým súperom. Vrcholom zimnej prípravy bude tímové sústredenie, ktoré mužstvo absolvuje 14.-18.februára v zimnom stredisku Oščadnica.

Počas zimnej prestávky neprišlo k žiadnym zásadným zmenám v kádri mužstva. Sme radi, že všetci hráči z úspešnej jesene zostali súčasťou nášho mužstva. Zároveň tréneri skúšajú ďalších hráčov, ktorí by mohli priniesť skvalitnenie kádra a zvýšiť konkurenciu na jednotlivých postoch.

Veríme, že zimná príprava prebehne bez zranení a tréneri pripravia mužstvo čo najlepšie, aby od úvodného kola jarnej časti nadviazalo na výborné výkony z konca jesennej časti.

 

autor

Pozn.

1.kolo Zimného turnaja

21.1.2023  TJ Slovan Vištuk-Malinovo 2:4 (góly: G. Hernani, R. Petrovský)

2. kolo Zimného turnaja

28.1.2023 TJ Slovan Vištuk-Vysoká pri Morave 4:2 (góly: D. Čaputa, S. Jurčovič., D. Ochaba, L. Welliton)

3. kolo Zimného turnaja

28.1.2023 TJ Slovan Vištuk-Čuňovo 2:3 (góly: D. Čaputa, R. Petrovský)

4. kolo Zimného turnaja

18. 2.2023 TJ Slovan Vištuk-Edelstal  6:0 (góly: A. Gura 2, G.Hernani 2, R. Petrovský,  D. Ochaba)

5. kolo Zimného turnaja

25. 2.2023 TJ Slovan Vištuk-Janíky  1:2 (gól: M. Babača)

 

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...