TJ SLOVAN VIŠTUK – CFK PEZINOK CAJLA 1:3

apr 10, 2023 | Archív

Po nevydarenom vystúpení na ihrisku TJ Záhoran Jakubov, kde naše mužstvo utrpelo prvú jarnú prehru 1:3 (gól: Hernei Montero Perez) v 19. kole V. ligy BFZ, privítali naši hráči na veľkonočnú sobotu na svojom ihrisku tradičného súpera CFK Pezinok – Cajla.

Vzhľadom k postaveniu obidvoch mužstiev v tabuľke boli hráči Vištuka jasnými favoritmi zápasu, čo však vôbec nezodpovedalo dianiu na ihrisku. V takmer zimnom počasí sa hral nezáživný futbal plný nepresností a zbytočnej nervozity. Domáce mužstvo padlo do hernej krízy, ktorá trvá už od začiatku jarnej časti súťaže a nedokázalo sa z nej dostať ani v sobotu. Počas celého zápasu si nedokázali vytvoriť takmer žiadne šance a nebolo žiadnym prekvapením, že súper potrestal hrubé individuálne chyby domácich hráčov a bez veľkej námahy vyhrával v 78. minúte 0:3. Domáci hráči sa prezentovali bezduchým výkonom, ktorý vyvrcholil dvomi červenými kartami v úplnom závere zápasu. Jediný gól domácich strelil v 87.minúté stopér Luan da Silva Madaleno

Po veľmi vydarenej jesennej časti súťaže prišlo k nepochopiteľnej zmene nálady v mužstve a predvádzaná hra ani výsledky mužstva v jarnej časti nezodpovedajú kvalite kádra nášho mužstva. Neľahká úloha čaká trénerov, ktorí musia situáciu zastabilizovať a naštartovať mužstvo k lepším výkonom v ďalších kolách.

V sobotu 15.4.2023 cestuje Vištuk na ihrisko do Veľkého Bielu, kde si môže začať naprávať reputáciu proti silnému tabuľkovému susedovi.

 

                                                                                                                                                                            autor

 

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...