TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

mar 28, 2023 | Archív

V sobotu nastúpili proti sebe mužstvá TJ Slovan Vištuk a ŠK Závod v zápase 17. kola V. ligy BFZ.

Vo pomerne chladnom a veternom počasí nastúpili domáci na svoj prvý tohtoročný zápas pred domácim publikom v snahe odčiniť zbytočnú stratu bodov v predchádzajúcom zápase. Nastúpili však v značne obmenenej zostave, najmä v obrane, čo bolo počas celého zápasu cítiť. Počas celého zápasu malo naše mužstvo územnú prevahu, dokázalo streliť dva góly (obidva strelil Richard Petrovský, prvý z pokutového kopu po faule na Daniela Čaputu, druhý po individuálnej akcii), na ktoré však súper dokázal vždy veľmi rýchlo odpovedať a z minima šancí vyťažil maximum. Konečná remíza 2:2 znamená síce stratu ďalších dôležitých bodov, ale prvé dve kolá jarnej časti jasne ukázali, že žiadny zápas nebude ľahký. Bude sa treba dôkladne pripraviť, nastúpiť maximálne koncentrovaní a v najsilnejšej možnej zostave na každý jeden zápas. Viaceré mužstvá sa cez zimu výrazne posilnili a dá sa očakávať, že súťaž bude veľmi vyrovnaná,  čo koniec koncov dokazujú aj výsledky prvých dvoch jarných kôl. V nedeľu čaká naše mužstvo ťažký zápas na ihrisku druhého mužstva tabuľky v Jakubove a tam sa už možno ukáže, aké ambície môžeme reálne od nášho mužstva v jarnej časti súťaže očakávať.

 

autor

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...