TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

mar 28, 2023 | Archív

V sobotu nastúpili proti sebe mužstvá TJ Slovan Vištuk a ŠK Závod v zápase 17. kola V. ligy BFZ.

Vo pomerne chladnom a veternom počasí nastúpili domáci na svoj prvý tohtoročný zápas pred domácim publikom v snahe odčiniť zbytočnú stratu bodov v predchádzajúcom zápase. Nastúpili však v značne obmenenej zostave, najmä v obrane, čo bolo počas celého zápasu cítiť. Počas celého zápasu malo naše mužstvo územnú prevahu, dokázalo streliť dva góly (obidva strelil Richard Petrovský, prvý z pokutového kopu po faule na Daniela Čaputu, druhý po individuálnej akcii), na ktoré však súper dokázal vždy veľmi rýchlo odpovedať a z minima šancí vyťažil maximum. Konečná remíza 2:2 znamená síce stratu ďalších dôležitých bodov, ale prvé dve kolá jarnej časti jasne ukázali, že žiadny zápas nebude ľahký. Bude sa treba dôkladne pripraviť, nastúpiť maximálne koncentrovaní a v najsilnejšej možnej zostave na každý jeden zápas. Viaceré mužstvá sa cez zimu výrazne posilnili a dá sa očakávať, že súťaž bude veľmi vyrovnaná,  čo koniec koncov dokazujú aj výsledky prvých dvoch jarných kôl. V nedeľu čaká naše mužstvo ťažký zápas na ihrisku druhého mužstva tabuľky v Jakubove a tam sa už možno ukáže, aké ambície môžeme reálne od nášho mužstva v jarnej časti súťaže očakávať.

 

autor

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT