TJ Slovan Vištuk – TJ Jarovce Bratislava 2:2

apr 5, 2022 | Archív

V prvom domácom zápase jarnej časti IV. ligy sa naše mužstvo predstavilo proti vedúcemu mužstvu tabuľky TJ Jarovce Bratislava. V chladnom a veternom počasí bol Vištuk favoritovi zápasu viac než vyrovnaným súperom. Od začiatku sa naši hráči lepšie pohybovali a už v 2. minúte sa po peknej rýchlej akcii a prihrávke Matúša Bielika presadil z vnútra pokutového územia najlepší strelec domácich Martin Ďuračka a poslal Vištuk do vedenia 1-0. Krátko po úvodnom góle prišlo k zaváhaniu obrany a následnému zbytočnému faulu pred 16-tkou domáceho mužstva. Z následného priameho kopu sa hosťom podarilo vyrovnať na 1-1. Domácich inkasovaný gól nerozhodil a veľmi rýchlo išli po ďalšej priamočiarej akcii znovu do vedenia, keď si na prihrávku za obranu nabehol rýchlonohý Matúš Bielik a bezpečne prekonal súperovho brankára 2-1. Celý zvyšok prvého polčasu sa odohrával v réžii domácich, ktorí kontrolovali hru a nepúšťali súpera do žiadnych šancí. Na začiatku druhého polčasu si domáci hráči vypracovali výborné šance na tretí gól, ktorý by bol zrejme rozhodol zápas v ich prospech, ktoré ale ostali nevyužité a zákonite prišiel trest na druhej strane. V 79.minúte zápasu, keď už hostia dohrávali po vylúčení o jedného hráča menej, z nevinnej akcie vyrovnali. Po dlhom nákope sa lopta nešťastne poodrážala medzi obrancami priamo do behu osamoteného hosťujúceho útočníka, ktorý popri vybiehajúcom brankárovi domácich vyrovnal na konečných 2-2.
Domáci tím napriek strate 2 bodov, ktorá ho môže mrzieť, podal veľmi dobrý bojovný výkon, na ktorom sa dá určite stavať v ďalších zápasoch sezóny.

autor

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...