Víkendové zápasy našej mládeže 1. týždeň

sep 13, 2022 | Archív

Tento víkend začali svoje súťaže naše mládežnícke mužstvá, ktoré odohrali prvé zápasy nového ročníka svojich súťaží:

SZV U15 – skupina PK – 2.kolo                                                                                                                                                                    FC DRUŽSTEVNÍK BUDMERICE – TJ SLOVAN VIŠTUK 1:2 

V nedeľu odštartovali nový súťažný ročník naši starší žiaci . V tradičnom derby ich na svojom ihrisku privítal súper z Budmeríc. Zápas prilákal väčšie množstvo divákov, nakoľko išlo o hodový zápas.
Naši chlapci do zápasu vstúpili opatrne, po prvý krát vo veľmi omladenej zostave bez 4 ťahúňov z minulého roka.  Súper z Budmeríc mal starších a fyzicky silnejších hráčov, čo využili ihneď na začiatku zápasu kedy poslali v 6’ a 9’ minúte dva identické centre z ľavej strany do našej 16tky, kde sa pretlačili robustnejší hráči domácich do zakončenia a rázom bolo 2:0 pre domácich.
Následne sa hra zrovnala, šance si vypracovali aj naši chlapci, ale gól sa im nepodarilo streliť.  V 29’minute sa konečne podarilo pohnúť so skóre aj našim chlapcom, keď si prvý tohtoročný gól pripísal Adam Oravec, po peknej individuálnej akcii zo stredu poľa.
Súper v prvom polčase pohrozil ešte 2-3 peknými rýchlymi akciami, ktoré však pohotovo zneškodnil náš pozorný brankár Viktor Brichta.
2 polčas sa odohrával medzi 16tkami bez väčších šancí na oboch stranách. Najviac sme súperovi hrozili zo štandardných situácii, ale vyrovnávajúci gól sa nám už streliť nepodarilo.

Naši chalani bojovali do poslednej minúty zápasu a snažili sa uchmatnúť z ihriska súpera aspoň bod, no aj napriek tomu že to nakoniec nevyšlo, patrí každému jednému veľký potlesk za predvedený výkon .

 

SZV U11 – skupina A2 – 2.kolo                                                                                                                                                                    FK SLOVAN MODRA – TJ SLOVAN VIŠTUK  2:18 

Naši prípravkári dnes odohrali druhý súťažný zápas nového ročníka ligy s tradičným súperom z Modry. Celý zápas mali naši chlapci jasne pod kontrolou a jednoznačne zvíťazili vysoko 18:2.  V zápase si zahrali aj naši najmenší chlapci, ktorých treba rovnako ako všetkých ostatných pochváliť za bojovnosť a chuť do hry.

 

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...