Víkendové zápasy našej mládeže 17. týždeň

máj 3, 2022 | Archív

V 17. týždni odohrali naše mládežnícke mužstvá ďalšie zápasy svojich súťaží:

BFZ Prípravka U11 PRPK – 10. kolo – dohrávka                                                                                                                                                            CFK PEZINOK – CAJLA – TJ SLOVAN VIŠTUK  1:9
V utorok 26. 4. 2022 dohrávala naša prípravka U11 odložený zápas 10. kola na ihrisku CFK Pezinok – Cajla.  Naši chlapci potvrdili stúpajúcu formu a na ihrisku súpera zvíťazili vysoko 1:9. Všetci hráči podali solídny výkon, za ktorý si zaslúžia pochvalu od trénerov.

BFZ Prípravka U11 PRPK – 14. kolo                                                                                                                                                                            FC SLOVAN MODRA – TJ SLOVAN VIŠTUK  11:1
V nedeľu dopoludnia odohrala prípravka U11 už druhý tohto týždňový zápas, tentokrát 14. kola na ihrisku FC Slovan Modra.  V značne oklieštenej zostave bojovali proti silnému súperovi, ktorý bol aj napriek veľkej snahe nad ich sily. Treba chlapcov pochváliť za bojovnosť a veriť, že na ďalší zápas nastúpia v plnom zložení a budú bojovať o ďalšie víťazstvo. V sobotu 7.5.2022 ich čaká na domácom ihrisku zápas s ŠK Šenkvice.

SZV U15 – skupina B – 16.kolo                                                                                                                                                                                        TJ SLOVAN VIŠTUK – PŠC PEZINOK B  – odložené                                                                                                                                                            
Zápas 16. kola súťaže, v ktorom malo naše žiacke mužstvo U15 nastúpiť v nedeľu proti PŠC Pezinok B, bol  odložený a odohrá sa v náhradnom termíne. Najbližší zápas odohrá naše mužstvo v nedeľu 8.5.2022 o 14.30 na ihrisku ŠK Šenkvice.

Súvisiace články