Víkendové zápasy našej mládeže 18. týždeň

máj 8, 2022 | Archív

V 18. týždni odohrali naše mládežnícke mužstvá ďalšie zápasy svojich súťaží:

BFZ Prípravka U11 PRPK – 15. kolo                                                                                                                                                                            TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ŠENKVICE  3:6
V sobotnom zápase 15. kola súťaže odohrala prípravka U11 na domácom ihrisku zápas voči rovesníkom z ŠK Šenkvice a prehrala po bojovnom výkone 3:6. Zápas bol plný pekných momentov a gólov. Naši chlapci príkladne bojovali, ale fyzicky zdatnejšiemu súperovi  nakoniec nestačili. Za stavu 3:4 malo naše mužstvo zopár šancí na vyrovnanie. Jednu z nich zahodil aj najlepší hráč na ihrisku Tomáš Kašák. Keďže chlapci vyrovnávajúci gól nedali, v závere súper trestal a rozhodol vo svoj prospech tento zápas. Aj tento týždeň tréneri chlapcov po zápase pochválili za bojovnosť a pekné akcie. Ďalší zápas odohrajú naši prípravkári v sobotu 14.5.2022 o 10:30 hod. na ihrisku FK Cinemax Doľany.

SZV U15 – skupina B – 17.kolo                                                                                                                                                                                        TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ŠENKVICE  5:0 

Po minulom týždni a odloženom zápase s PŠC Pezinok „B“,  čakalo našich žiakov derby v Šenkviciach,  ktoré sa ale kvôli rekonštrukcii ihriska súpera odohralo nakoniec na našom, veľmi dobre pripravenom ihrisku. Chlapci od začiatku hrali tak ako im tréner vysvetľoval pred zápasom, kombinačný futbal. Vychádzalo im veľa pekných kombinácii, ale vo finálnej fáze sa často nedokázali presadiť. V 20. minúte sa po peknej kombinácii dostal k lopte najlepší strelec ligy Maťo Babača a krásnym sólom cez štyroch protihráčov vrátane brankára  poslal loptu do siete a otvoril skóre. V 33. minúte si po rohovom kope našiel loptu Richard Turinič a hlavou zvýšil na 2:0. V druhom polčase chlapcom začala vychádzať kombinačná hra ktorá sa páčila aj prítomným divákom. V 49. a 60. minúte skompletizoval svoj hetrik Maťo Babača krásnymi strelami do šibenice súperovej brány. Na konečných 5:0 upravil strelou spoza 16-ky kapitán mužstvám Oliver Kročka.  Tréneri boli po zápase spokojní s nasadením aj s predvedenou hrou všetkých chlapcov..
Ďalší zápas chlapci odohrajú v utorok 10.5.2022, kedy doma privítajú v dohrávanom zápase  PSČ Pezinok „B“.

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...