Víkendové zápasy našej mládeže 20. týždeň

máj 30, 2022 | Archív

V 21. týždni odohrali naše mládežnícke mužstvá ďalšie zápasy svojich súťaží:

SZV U15 – skupina B – 20.kolo                                                                                                                                                                                  ŠK SVÄTÝ JUR – TJ SLOVAN VIŠTUK 1:2 

Vo štvrtok 26.5.2022 odohrali naši žiaci z U15 zápas 20.kola na ihrisku už istého víťaza súťaže ŠK Svätý Jur.
Do zápasu chlapci nastupovali sebavedomo po poslednom víťazstve v Budmericiach,  kde zvládli ťažký zápas aj v početnom oslabení a v zostave doplnení o chlapcov z prípravky. Prvý polčas sa však nevyvíjal podľa predstáv našich trénerov , chlapci za súperom zaostávali, všade boli o krok neskôr,  prehrávali osobné súboje v strede poľa,  z čoho pramenili šance domácich. V 21” minúte zápasu domáci strelili otvárací gól a ujali sa vedenia 1:0 . Až do polčasovej prestávky sa obraz hry nezmenil a preto mužstvá odchádzali do šatní za stavu 1:0 pre favorizovaných domácich.
Do druhého polčasu nastúpili chlapci ako vymenení, začali lepšie plniť príkazy trénerov, začali byt aktívni, prebrali hru v strede poľa a začali si vytvárať šance pred bránou súpera. Hneď prvú dokázal v 46”minúte premeniť po peknej individuálnej akcii najlepší strelec súťaže Matej Babača a vyrovnal na 1:1. Matejovi to nestačilo a v 55” minúte po akcii ako cez kopirák rozhodol duel a otočil vývoj stretnutia na 1:2 .
Všetci chlapci,  ktorí zasiahli do súboja,  si siahli na dno svojich síl,  ustáli záverečný tlak domácich, zvíťazili na ihrisku víťaza ligy a pokazili mu pripravené oslavy titulu.

SZV U15 – skupina B – 21.kolo                                                                                                                                                                                   TJ SLOVAN VIŠTUK – CFK PEZINOK CAJLA  1:4 

Po štvrtkových hodoch na ihrisku víťaza súťaže vo Svätom Juri prišlo bolenie brucha a naši chlapci prehrali včera v dôležitom zápase o konečné 3. miesto v ligovej tabuľke na domácom ihrisku s tímom CKF Pezinok Cajla 1:4. Chlapcom sa zápas vôbec nevydaril, jediný gól zaznamenal Matej Babača, ktorý vyrovnával na 1:1. Viac gólov domáci nepridali a zaslúžene prehrali. Súperovi budú mať šancu prehru vrátiť na jeho ihrisku o týždeň v nedeľu, kedy nastúpia na posledné kolo súťaže so snahou zakončiť úspešnú sezónu víťazne.

 

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...