Víkendové zápasy našej mládeže 16.týždeň

apr 24, 2022 | Archív

Cez víkend odohrali naše mládežnícke mužstvá ďalšie zápasy svojich súťaží so 100% úspešnosťou.

BFZ Prípravka U11 PRPK – 12. kolo                                                                                                                                                                          TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ DRUŽSTEVNÍK BUDMERICE 14:2
V sobotu dopoludnia odohrala naša prípravka U11 derby zápas so susednými Budmericami a po jednoznačnom priebehu zvíťazila vysoko 14:2. Chlapci podali dobrý, bojovný výkon, dominovali celý zápas a z chuti si zastrieľali. Najlepším strelcom zápasu bol Patrik Černocký, ktorý strelil úctyhodných 5 gólov. Sekundovali mu Odrej Makýš s 3 gólmi, Oliver Kulifaj pridal ďalšie 2 góly a po jednom góle si podelili Tomáš Kašták, Deniel Beňovič, Stanko Kriho a Michal Stojka.  Okrem strelcov gólov, treba pochváliť za výkon aj ostatných chlapcov vrátane brankárov Daniela Beňoviča a Andreja Hábla, ktorí pochytali zopár šancí súpera a prispeli k úspešnému výsledku nášho mužstva.

SZV U15 – skupina B – 14.kolo                                                                                                                                                                                        TJ SLOVAN VINIČNÉ – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:2                                                                                                                                                            ( 50’,68’ Matej Babača )
Na nedeľný zápas 14.kola súťaže nastúpili naši žiaci U15 na ihrisku TJ Slovan Viničné.  Zápas sa hral v nepríjemnom veternom počasí a na ťažkom teréne. Prvý polčas sa našim chlapcom nedarilo hrať kombinačne tak,  ako by si to ich tréneri a oni samotní predstavovali, čoho príčinou bol aj silný nárazový vietor, ktorý zásadne ovplyvňoval pohyb chlapcov aj samotnú hru. Aj napriek tomu si naši chlapci dokázali vypracovať  3 – 4 gólové príležitosti, ktoré ale neskončili gólom v sieti súpera. Najväčšiu šancu prvého polčasu nepremenil neskorší hrdina zápasu Matej Babača, ktorý v 17.minúte nepremenil pokutový kop, pri ktorom napálil loptu vysoko nad bránu domácich.  V druhom polčase bolo od začiatku cítiť, že naše mužstvo hralo “proti vetru”, súper nešetril krokmi a dostával našich chlapcov pod tlak. Domáci mali viac z hry, vytvorili si zopár gólových príležitostí, ktoré však pochytal náš spoľahlivý brankár Viktor Brichta. Súper v snahe streliť vedúci gól zabudol v 50. minúte na obranu, cez ktorú sa šikovne individuálne preštrikoval  Matej Babača a strelil pekný vedúci gól nášho mužstva 0-1!  Po góle sa obraz hry nezmenil, oživenie nepriniesli ani striedania na obidvoch stranách. Čím viac sa blížil koniec zápasu, tým viac domáci riskovali, otvárali svoju obranu v snahe vyrovnať, čo ale 2 minúty pred koncom zápasu využil opäť Matej Babača a po rýchlom  brejku z hĺbky vlastnej obrany zvýšil na konečných 0-2!

Hoci naši chlapci dnes  nepodali, hlavne v 2. polčase, oku lahodiaci výkon, bojovnosťou a tímovým výkonom dokázali zvíťaziť a vybojovať dôležité 3 body do tabuľky.

Obidvom našim mládežníckym mužstvám gratulujeme k predvedeným výkonom a k víťazstvám, ktoré nám urobili cez víkend radosť!

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...