VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV SÚŤAŽE O NAJKRAJŠÍ FUTBALOVÝ PLAGÁT

máj 31, 2022 | Archív

Pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa detí, ktoré usporiadal pre deti z Vištuka TJ Slovan Vištuk v spolupráci s Radou rodičov pri Základnej škole s materskou školu vo Vištuku v sobotu 28.5.2022, boli vyhlásené výsledky súťaže o najkrajší futbalový plagát k 90. výročiu založenia futbalového klubu v našej obci.

S veľkým potešením konštatujeme, že súťaže sa zúčastnilo viac ako 70 detí z materskej a základnej školy, ktoré svojimi výtvormi potešili organizátorov súťaže a ukázali veľkú kreativitu pri zobrazovaní svojho detského pohľadu na futbal vo Vištuku. Pôvodným zámerom organizátorov bolo vyhlásiť jedného víťaza, ktorý bude ocenený a ktorého plagát bude ústredným námetom pre výrobu propagačných materiálov k plánovaným oslavám 90. výročia založenia futbalového klubu. Nečakane veľká účasť detí rôznych vekových kategórií nás nakoniec prinútila zmeniť rozhodnutie a s radosťou oceniť každého jedného účastníka súťaže malým darčekom, ktorý si deti za svoju snahu určite zaslúžili. Súťažiacich sme sa rozhodli rozdeliť do troch kategórií: „ Materská škola“, „ I. stupeň základnej školy“, „ II. stupeň základnej školy“. V každej kategórii porota vybrala tri najkrajšie plagáty, ktorých autori boli ocenený hodnotnejšími cenami.

V kategórii „Materská škola“ sa:

Na 1. mieste sa umiestnil plagát od Agátky Kohutiarovej

1.miesto MŠ-Agátka Kohutiarová1

🥇

Na 2. mieste sa umiestnil plagát od Natálie Tahotnej

2.miesto MŠ-Natália Tahotná

🥈

Na 3. mieste sa umiestnil plagát od Olívie Jurčíkovej

3.miesto MŠ-Olívia Jurčíková

🥉

V kategórii „I. stupeň základnej školy“ sa:

Na 1. mieste sa umiestnil plagát od Andreja Hábla (3.A trieda)
 
1.miesto I.stupeň - Andrej Hábel 3.A

🥇

Na 2. mieste sa umiestnil plagát od Vanesky Tibenskej a Elišky Tomašovičovej (3.A trieda)

2.miesto I.stupeň-Vannesa Tibenská, Eliška Tomašovičová 3.A

🥈

Na 3. mieste sa umiestnil plagát od Zuzky Ochabovej a Emy Džurbovej (3.A trieda)

3.miesto I.stupeň-Zuzana Ochabová, Ema Džurbová 3.A

🥉

V kategórii „II. stupeň základnej školy“ sa:

Na 1. mieste sa umiestnil plagát od Juraja Kotrbu (5. trieda)

1.miesto II.stupeň-Juraj Kotrba 5.tr.

🥇

Na 2. mieste sa umiestnil plagát od Viktórie Strašiftákovej (8. trieda)

2.miesto II.stupeň-Viktória Strašiftáková 8.tr.

🥈

Na 3. mieste sa umiestnil plagát od Kevina Hvorkového (6. trieda)

3.miesto II.stupeň-Kevin Hvorkový 6.tr.

🥉

Celkovým víťazom  a cenu od partnera súťaže, tablet SAMSUNG, získal plagát od Marianny Čurkovej

Celkový víťaz-Marianna Čurková

🏆

Víťazný plagát bude použitý ako námet na výrobu reklamných bannerov a iných propagačných materiálov k oslavám 90. výročia založenia futbalového klubu TJ Slovan Vištuk.

Autorku víťazného plagátu spolu s jej rodičmi pozývame na oslavy výročia, ktoré sa uskutočnia v sobotu 6.8.2022 v areáli futbalového ihriska vo Vištuku, kde jej verejne poďakujeme a zatlieskame jej za jej dielo, ktorého motív bude súčasťou nášho klubu v ďalších rokoch.

Všetky ostatné plagáty budú vystavené v priestoroch Základnej školy vo Vištuku, prípadne v iných priestoroch, kde si ich budú môcť prezrieť všetci občania Vištuka.

Na oslavy výročia samozrejme s radosťou pozývame všetkých účastníkov súťaže, ich rodičov, ako aj ostatných obyvateľov našej obce. Program osláv zverejníme v najbližších týždňoch vo všetkých dostupných komunikačných prostriedkoch.

Na záver chceme vysloviť poďakovanie všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili súťaže za ich prácu, pani riaditeľke Základnej školy vo Vištuku, všetkým učiteľom a vychovávateľom, ktorí pomáhali s organizáciou výtvarnej súťaže, partnerom, ktorí nám venovali ceny do súťaže (SAMSUNG, JAKO, ……) a veríme, že podobné akcie, ktoré budú spájať prostredníctvom športu, kultúry a vzdelávania všetkých ľudí vo Vištuku budem môcť zorganizovať v budúcnosti oveľa viac.

TJ SLOVAN VIŠTUK

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...