Žiaci U15 (13.kolo) ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 0:2

mar 28, 2023 | Archív

SZV U15 – skupina PK – 13.kolo 

ŠK ŠENKVICE  – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:2 

Naši žiaci U15 cez víkend cestovali do susedných Šenkvíc na zápas 13.kola súťaže.
Zápas aj napriek ťažkému terénu začal v dobrom tempe, prebiehalo množstvo súbojov v strede poľa, ktoré sme dokázali vyhrávať aj napriek tomu, že súper mal výrazne fyzicky a vekovo starších hráčov ako naše mužstvo. Vďaka vyhratým súbojom v strede poľa sme mali optickú prevahu v držaní lopty na súperovej polovici ihriska .Do polčasovej prestávky si však dokázali obe strany vytvoriť len minimum príležitosti, ktoré sa však ani jednému mužstvu nepodarilo zakončiť gólom .Do druhého polčasu vstúpil lepšie súper zo Šenkvic, darilo sa mu získavať lopty na našej polovici ihriska, ale všetky sľubne rozvíjajúce sa akcie skončili pred našou 16-tkou .Po 10. minútach druhého polčasu sa obraz hry diametrálne zmenil, naši chlapci prebrali taktovku zápasu do svojich rúk,  súpera zatlačili pred jeho bránu a v 50.minúte po odrazenej lopte zhruba z 25 metrov zavesil náš obranný štít Peter Babača krásny gól .. 0:1!
Naši hráči ako pokropení živou vodou, vybehli do súpera okamžite po rozohrávke , nedovolili im ani sa poriadne nadýchnuť a už v 54. minúte peknou strelou z hranice 16-tky poslal našich už do dvojgólového vedenia Adam Oravec …0:2!
Do konca zápasu už naši chlapci kontrolovali hru, nepúšťali súpera do blízkosti svojej brány a po zaslúženej výhre 0:2 si vezieme  od susedov zo Šenkvíc dôležité 3 body do veľmi vyrovnanej tabuľky súťaže.
Pochvala patri všetkým hráčom, ktorí zasiahli do zápasu a bojovali jeden za druhého .

Ďalší zápas odohráme v sobotu 1.4. o 12:00 proti nezdolanému lídrovi súťaže TJ Slovan Viničné .

 

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT