Žiaci U15 (4.kolo o umiestnenie) TJ Slovan Vištuk – CFK Pezinok-Cajla 2:1

máj 8, 2023 | TOPKY

3. 5. 2023

Žiaci U15 (3.kolo o umiestnenie)  ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 1:1

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT 

FK LAMAČ BRATISLAVA – TJ SLOVAN VIŠTUK  2 : 1

FK LAMAČ BRATISLAVA – TJ SLOVAN VIŠTUK 2 : 1

V sobotu popoludní nastúpili hráči TJ Slovan Vištuk na ďalší zápas prebiehajúceho ročníka V. ligy BFZ. Tentokrát cestovali do Bratislavy, na ihrisko domáceho FK Lamač. Prvý polčas sa odohrával za neustáleho dažďa, čo vyhovovalo rýchlym hosťujúcim hráčom, ktorí robili...