Zmeny v kádri A-mužstva na rok 2023

feb 20, 2023 | Archív

Počas zimnej prestávky prišlo v našom A-mužstve k veľkej obmene kádra. Viacero hráčov odišlo do iných klubov ( P. Moravčík, D. Moravčík, D. Melich, M. Plevka), zopár hráčov si dalo od futbalu dočasnú prestávku ( P. Štellár, D. Šranko, D. Živčák) a preto bolo nevyhnutné doplniť káder novými hráčmi. Vedeniu mužstva sa podarilo dotiahnuť zaujímavých hráčov, ktorí by mohli byť oporami mužstva v jarnej časti sezóny. Z hosťovania z Rusoviec sa vrátil útočník Daniel Čaputa, od ktorého sa očakáva, že prinesie  góly, z mládežníckych mužstiev Senca sa podarilo dotiahnuť mladého nádejného brankára Samuela Pásztora a rýchlonohého krídelníka Benjamína Chobota. Obranné rady by mal pomôcť vystužiť mladý stopér Luan da Silva Madaleno z Brazílie.

Všetkým bývalým hráčom ďakujeme za služby pre náš klub a želáme veľa úspechov v ich nových pôsobiskách.

Novým hráčom držíme palce, aby sa rýchlo adaptovali v našom klube a aby boli posilami, ktoré zvýšia konkurenciu a kvalitu nášho tímu.