Zmeny v kádri A-mužstva na rok 2023

feb 20, 2023 | Archív

Počas zimnej prestávky prišlo v našom A-mužstve k veľkej obmene kádra. Viacero hráčov odišlo do iných klubov ( P. Moravčík, D. Moravčík, D. Melich, M. Plevka), zopár hráčov si dalo od futbalu dočasnú prestávku ( P. Štellár, D. Šranko, D. Živčák) a preto bolo nevyhnutné doplniť káder novými hráčmi. Vedeniu mužstva sa podarilo dotiahnuť zaujímavých hráčov, ktorí by mohli byť oporami mužstva v jarnej časti sezóny. Z hosťovania z Rusoviec sa vrátil útočník Daniel Čaputa, od ktorého sa očakáva, že prinesie  góly, z mládežníckych mužstiev Senca sa podarilo dotiahnuť mladého nádejného brankára Samuela Pásztora a rýchlonohého krídelníka Benjamína Chobota. Obranné rady by mal pomôcť vystužiť mladý stopér Luan da Silva Madaleno z Brazílie.

 

Všetkým bývalým hráčom ďakujeme za služby pre náš klub a želáme veľa úspechov v ich nových pôsobiskách.

 

Novým hráčom držíme palce, aby sa rýchlo adaptovali v našom klube a aby boli posilami, ktoré zvýšia konkurenciu a kvalitu nášho tímu.

 

 autor

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...