Zmeny v kádri A-mužstva na rok 2023

feb 20, 2023 | TOPKY

Počas zimnej prestávky prišlo v našom A-mužstve k veľkej obmene kádra. Viacero hráčov odišlo do iných klubov ( P. Moravčík, D. Moravčík, D. Melich, M. Plevka), zopár hráčov si dalo od futbalu dočasnú prestávku ( P. Štellár, D. Šranko, D. Živčák) a preto bolo nevyhnutné doplniť káder novými hráčmi. Vedeniu mužstva sa podarilo dotiahnuť zaujímavých hráčov, ktorí by mohli byť oporami mužstva v jarnej časti sezóny. Z hosťovania z Rusoviec sa vrátil útočník Daniel Čaputa, od ktorého sa očakáva, že prinesie  góly, z mládežníckych mužstiev Senca sa podarilo dotiahnuť mladého nádejného brankára Samuela Pásztora a rýchlonohého krídelníka Benjamína Chobota. Obranné rady by mal pomôcť vystužiť mladý stopér Luan da Silva Madaleno z Brazílie.

 

Všetkým bývalým hráčom ďakujeme za služby pre náš klub a želáme veľa úspechov v ich nových pôsobiskách.

 

Novým hráčom držíme palce, aby sa rýchlo adaptovali v našom klube a aby boli posilami, ktoré zvýšia konkurenciu a kvalitu nášho tímu.

 

 autor

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK ZÁVOD 2:2

V sobotu nastúpili proti sebe mužstvá TJ Slovan Vištuk a ŠK Závod v zápase 17. kola V. ligy BFZ. Vo pomerne chladnom a veternom počasí nastúpili domáci na svoj prvý tohtoročný zápas pred domácim publikom v snahe odčiniť zbytočnú stratu bodov v predchádzajúcom zápase....

Hráč zápasu 17. kolo

Hráč zápasu 17. kolo

V 17. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti ŠK ZÁVOD vyhlásený strelec obidvoch našich gólov RICHARD PETROVSKÝ

Žiaci U15 (13.kolo)  ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 0:2

Žiaci U15 (13.kolo) ŠK Šenkvice – TJ Slovan Vištuk 0:2

SZV U15 – skupina PK – 13.kolo  ŠK ŠENKVICE  – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:2  Naši žiaci U15 cez víkend cestovali do susedných Šenkvíc na zápas 13.kola súťaže.Zápas aj napriek ťažkému terénu začal v dobrom tempe, prebiehalo množstvo súbojov v strede poľa, ktoré sme dokázali...