V.liga BFZ (2023/2024) 3. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – FK LAMAČ BRATISLAVA 4 : 1

aug 22, 2023 | Archív

Po nevydarenom vystúpení v druhom kole na ihrisku OŠK Slovenský Grob, kde naše mužstvo po slabom výkone ovplyvnenom zraneniami kľúčových hráčov a rýchlom zbytočnom vylúčení Martina Duračku prehralo 1 : 0, nastúpili naši hráči v nedeľu na prvý domáci zápas nového ročníka súťaže proti súperovi z Bratislavy, FK Lamač.

V úmornej horúčave predviedli naši hráči aj v oklieštenej zostave oveľa lepší výkon ako pred týždňom a s prehľadom porazili svojho súpera celkovým skóre 4 : 1

Góly nášho mužstva strelili:

Gabriel Hernani 2

Igor Turinič

Ondrej Duračka

V ďalšom kole cestuje naše mužstvo do Závodu, kde nastúpi v nedeľu 27.8.2023 o 17:00 proti domácemu ŠK Závod.

Ešte pred tým, v stredu 23.8.2023 o 17:00 odohrajú naši hráči na domácom ihrisku zápas 2. kola Slovnaft Cupu proti FC Rohožník