V. liga BFZ (2023/2024) 6. kolo: SFC KALINKOVO – TJ SLOVAN VIŠTUK 3 : 1

sep 11, 2023 | Archív

V nedeľu sa na štadióne v Kalinkove predstavil náš tím v 6. kole V. ligy BFZ 2023/2024.

Po ďalšom nevýraznom výkone na ihriskách súperov zvíťazili domáci 3 : 1. Celý zápas sa odohrával pod územnou prevahou hostí, ktorí boli ale počas celého zápasu málo nebezpeční pred bránou domácich. Inkasovali góly po individuálnych chybách pri bránení štandardných situácií súpera, čo je ich najväčšia slabina od úvodu prebiehajúceho ročníka súťaže. Jediný gól hostí, ktorým vyrovnával na 1 : 1,  zaznamenal Ondrej Duračka po peknej strele z 20m. Hostia mali obrovskú šancu na vyrovnanie v 82. minúte, kedy nedokázali z pár metrov dopraviť loptu do opustenej brány domácich. Boli zato okamžite potrestaní na opačnej strane, kde domáci z rýchleho protiútoku strelili tretí a rozhodujúci gól.

Hráči Vištuka klesli na 10. miesto v tabuľke a budú sa musieť zamyslieť nad svojimi výkonmi na ihriskách súperov, pretože ak budú pokračovať v nastolenom trende, môžu mať na konci súťaže veľké záchranárske problémy.

Gól:  Ondrej Duračka

Ďalší zápas odohrajú hráči TJ Slovan Vištuk v nedeľu 17.9.2023 o 16:00 na domácom ihrisku proti ŠK Lozrono