V. liga BFZ (2023/2024) 6. kolo: SFC KALINKOVO – TJ SLOVAN VIŠTUK 3 : 1

sep 11, 2023 | TOPKY

V nedeľu sa na štadióne v Kalinkove predstavil náš tím v 6. kole V. ligy BFZ 2023/2024.

Po ďalšom nevýraznom výkone na ihriskách súperov zvíťazili domáci 3 : 1. Celý zápas sa odohrával pod územnou prevahou hostí, ktorí boli ale počas celého zápasu málo nebezpeční pred bránou domácich. Inkasovali góly po individuálnych chybách pri bránení štandardných situácií súpera, čo je ich najväčšia slabina od úvodu prebiehajúceho ročníka súťaže. Jediný gól hostí, ktorým vyrovnával na 1 : 1,  zaznamenal Ondrej Duračka po peknej strele z 20m. Hostia mali obrovskú šancu na vyrovnanie v 82. minúte, kedy nedokázali z pár metrov dopraviť loptu do opustenej brány domácich. Boli zato okamžite potrestaní na opačnej strane, kde domáci z rýchleho protiútoku strelili tretí a rozhodujúci gól.

Hráči Vištuka klesli na 10. miesto v tabuľke a budú sa musieť zamyslieť nad svojimi výkonmi na ihriskách súperov, pretože ak budú pokračovať v nastolenom trende, môžu mať na konci súťaže veľké záchranárske problémy.

Gól:  Ondrej Duračka

 

Ďalší zápas odohrajú hráči TJ Slovan Vištuk v nedeľu 17.9.2023 o 16:00 na domácom ihrisku proti ŠK Lozrono

 

autor

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...