FC SLOVAN MODRA – TJ SLOVAN VIŠTUK 2 : 2

jún 19, 2023 | Archív

V 29. kole V. ligy BFZ sa predstavilo mužstvo TJ Slovan Vištuk na ihrisku lídra tabuľky FC Slovan Modra.

Očakávaný zápas, v ktorom mohli domáci spečatiť triumf v celej súťaži priniesol výborný futbal. Plné tribúny sledovali od začiatku rýchly, dynamický zápas plný osobných súbojov a pekných akcií. Naši hráči boli Modre viac ako vyrovnaným súperom a na konci prvého polčasu vyhrávali po góloch Martina Ďuračku a Benjamína Chobota 0 : 2. Škoda, že po našom druhom góle a krátkej strate koncentrácie domáci stihli do prestávky znížili a v zmene strán po náhodnej odrazenej lopte vyrovnali, hoci hrali od začiatku druhého polčasu v oslabení o vylúčeného hráča.

Zápas sa skončil remízou 2:2, domáci boli spokojní s vybojovaným bodom, ktorý im dal istotu, že v poslednom kole budú mať všetko vo svojich rukách a nášmu mužstvu zápas ukázal, že nebyť zbytočne postrácaných bodov so slabšími súpermi, mohol byť zápas s Modrou priamym bojom o prvenstvo v celej súťaži.

autor

Súvisiace články

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo:  OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK  0 : 2

V.liga BFZ (2023/2024) 8. kolo: OŠK LÁB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0 : 2

Včera odohralo naše A - mužstvo zápas 8. kola V. ligy BFZ ročník 2023/2024 na ihrisku domáceho OŠK Láb. V chladnom jesennom počasí, na ťažkom teréne nastúpili hráči Vištuka bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale už s Martinom Duračkom, ktorý sa vrátil po vypršaní...

V. liga BFZ (2023/2024) 7. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK – ŠK LOZORNO 1 : 1

V 7. kole V. ligy BFZ ročník 2023/2024 sa na ihrisku TJ Slovan Vištuk predstavilo mužstvo ŠK Lozorno. Nováčik súťaže sa od začiatku ročníka prezentuje dobrými výkonmi a výsledkami, preto sa dal vo Vištuku očakávať zaujímavý zápas. Domáce mužstvo nastúpilo na zápas s...