FC SLOVAN MODRA – TJ SLOVAN VIŠTUK 2 : 2

jún 19, 2023 | Archív

V 29. kole V. ligy BFZ sa predstavilo mužstvo TJ Slovan Vištuk na ihrisku lídra tabuľky FC Slovan Modra.

Očakávaný zápas, v ktorom mohli domáci spečatiť triumf v celej súťaži priniesol výborný futbal. Plné tribúny sledovali od začiatku rýchly, dynamický zápas plný osobných súbojov a pekných akcií. Naši hráči boli Modre viac ako vyrovnaným súperom a na konci prvého polčasu vyhrávali po góloch Martina Ďuračku a Benjamína Chobota 0 : 2. Škoda, že po našom druhom góle a krátkej strate koncentrácie domáci stihli do prestávky znížili a v zmene strán po náhodnej odrazenej lopte vyrovnali, hoci hrali od začiatku druhého polčasu v oslabení o vylúčeného hráča.

Zápas sa skončil remízou 2:2, domáci boli spokojní s vybojovaným bodom, ktorý im dal istotu, že v poslednom kole budú mať všetko vo svojich rukách a nášmu mužstvu zápas ukázal, že nebyť zbytočne postrácaných bodov so slabšími súpermi, mohol byť zápas s Modrou priamym bojom o prvenstvo v celej súťaži.

autor

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...