FC SLOVAN MODRA – TJ SLOVAN VIŠTUK 2 : 2

jún 19, 2023 | Archív

V 29. kole V. ligy BFZ sa predstavilo mužstvo TJ Slovan Vištuk na ihrisku lídra tabuľky FC Slovan Modra.

Očakávaný zápas, v ktorom mohli domáci spečatiť triumf v celej súťaži priniesol výborný futbal. Plné tribúny sledovali od začiatku rýchly, dynamický zápas plný osobných súbojov a pekných akcií. Naši hráči boli Modre viac ako vyrovnaným súperom a na konci prvého polčasu vyhrávali po góloch Martina Ďuračku a Benjamína Chobota 0 : 2. Škoda, že po našom druhom góle a krátkej strate koncentrácie domáci stihli do prestávky znížili a v zmene strán po náhodnej odrazenej lopte vyrovnali, hoci hrali od začiatku druhého polčasu v oslabení o vylúčeného hráča.

Zápas sa skončil remízou 2:2, domáci boli spokojní s vybojovaným bodom, ktorý im dal istotu, že v poslednom kole budú mať všetko vo svojich rukách a nášmu mužstvu zápas ukázal, že nebyť zbytočne postrácaných bodov so slabšími súpermi, mohol byť zápas s Modrou priamym bojom o prvenstvo v celej súťaži.

autor

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...