HRÁČ ZÁPASU : 15. kolo – predohrávka

sep 2, 2022 | Archív

V novej sezóne otvárame novú rubriku, v ktorej budeme vyhlasovať najlepšieho hráča každého zápasu.

V predohrávke 15. kola na ihrisku OŠK Slovenský Grob bol za najlepšieho hráča zápasu vyhlásený RÓBERT DANG VAN.  Predviedol výborný výkon na stopérskom poste, kde mu to najviac svedčí a kde najviac dokazuje svoju kvalitu a skúsenosti z medzinárodného futbalu. Spolu s ostatnými spoluhráčmi v obrane vygumovali nebezpečných domácich hráčov a zaslúžil sa veľkou mierou o zisk cenných troch bodov do tabuľky súťaže.

Súvisiace články

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  12 : 0

TJ SLOVAN VIŠTUK – TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE 12 : 0

Po nepresvedčivom výkone a zbytočnej prehre v minulom kole v Lamači, nastúpili včera hráči TJ Slovan Vištuk na domácom ihrisku v ďalšom kole V. ligy BFZ proti tímu zo Záhoria z Kostolišťa. Hostia sú v tabuľke o dve priečky za našim mužstvom, preto sa dal očakávať...

Hráč zápasu 25. kolo

Hráč zápasu 25. kolo

V 25. kole bol za najlepšieho hráča zápasu proti TJ Záhoran Kostolište vyhlásený strelec prvého hattricku v našom drese BENJAMÍN CHOBOT