Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

nov 23, 2023 | TOPKY

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024.

Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky.

V posledných štyroch kolách jesennej časti zvíťazili naši hráči najskôr na ihrisku FK Karlova Ves Bratislava po bojovnom výkone 0 : 1, o týždeň neskôr na domácom ihrisku porazili v bláznivom zápase Kostolište 4 : 3, potom prehrali na ihrisku silného Jakubova po matnom výkone 0 : 2, ale záver jesene zvládli a v prestížnom zápase o 1. miesto v tabuľke porazili dovtedy vedúce mužstvo z Veľkého Bielu v pomere 2 : 1 a preskočili ho v konečnom účtovaní jesennej časti.

Záver jesennej časti zastihol vo výbornej forme Lea da Silvu, ktorý gólmi ťahal mužstvo, ale pochvala patrí celému mužstvu vrátane trénerov a realizačného tímu, lebo sa aj napriek úzkemu kádru a veľkému počtu zranení na úvod sezóny dokázali úžasne zmobilizovať a ukázať svoju silu, ktorá najmä v októbri vyústila do šnúry piatich výhier za sebou!

Hráčov teraz čaká do konca roka zaslúžená zimná prestávka a v januári začne tvrdá príprava, do ktorej by hráči mali nastúpiť s veľkou motiváciou pripraviť sa čo najlepšie na jarnú časť sezóny,  ktorej vytýčeným cieľom nemôže byť nič iné, ako konečné 1.miesto

Za podporu v jesennej časti ďakujeme všetkým našim verným fanúšikom, veríme, že sme im našimi výkonmi robili počas jesene radosť a spoločne sa všetci budeme snažiť o to, aby sme v júni spoločne mohli oslavovať veľký úspech vištuckého futbalu.

Výsledky :

V. liga BFZ (2023/2024) 12. kolo:

FKM KARLOVA VES BRATISLAVA   –  TJ SLOVAN VIŠTUK   0 : 1

Góly:  Leonardo Welliton Belem da SIlva

 

V. liga BFZ (2023/2024) 13. kolo:

TJ SLOVAN VIŠTUK  –  TJ ZÁHORAN KOSTOLIŠTE  4 : 3

Góly:  Leonardo Welliton Belem da SIlva   3

Frederik Ujhélyi

 

V. liga BFZ (2023/2024) 14. kolo:

TJ ZÁHORAN JAKUBOV  –  TJ SLOVAN VIŠTUK  2 : 0

 

V. liga BFZ (2023/2024) 15. kolo:

TJ SLOVAN VIŠTUK  –  FK DANUBIA VEĽKÝ BIEL  2 : 1

Góly:  Leonardo Welliton Belem da SIlva

Gabriel Hernani

 

 

 

 

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...