OŠK SLOVENSKÝ GROB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:1

sep 2, 2022 | Archív

V rýchlom slede pokračovala V. liga BFZ už v stredu predohrávkou 15. kola súťaže. Hráči TJ Slovan Vištuk nastúpili opäť na ihrisku súpera, tentokrát v Slovenskom Grobe.

Do zostavy hostí sa vrátilo zopár dôležitých hráčov, ktorí chýbali v nedeľnom zápase v Pezinku a na hre hostí to bolo okamžite vidieť. Vištučania nastúpili do zápasu sebavedomo a od začiatku diktovali tempo hry. Už v 5. minúte predviedli peknú, rýchlu akciu, kedy lopta putovala z kopačky na kopačku, až sa dostala na nabiehajúceho Petrovského, ktorý ju posadil na hlavu Adriána Guru, ktorý otvoril skóre stretnutia 0-1!  Domáci hráči boli zaskočení aktivitou hostí, ktorí si vytvárali celý prvý polčas náznaky šancí, ale druhý gól sa im streliť nepodarilo. V druhom polčase sa hra vyrovnala, domáci predsa len častejšie kontrolovali loptu, ale do šancí sa im dostávať nepodarilo. Veľmi dobre zahrala obrana hostí, ktorá všetky náznaky akcií domácich včas zastavovala a nepúšťala domácich hráčov až pred bránu Smoleňáka. Hostia si skomplikovali situáciu zbytočným vylúčením Petrovského po druhej žltej karte a rovnako ako v zápase pred tromi dňami na ihrisku v Pezinku museli do konca zápasu brániť jednogólové vedenie. Tento krát sa im to ale podarilo a odvážajú si z ihriska súpera dôležité a zaslúžené 3 body.

Súťaž pokračuje divokým tempom a už v sobotu 3.9.2022 o 17:00 čaká hráčov Vištuka ďalší zápas. Po dvoch týždňoch sa predstavia pred vlastnými fanúšikmi, keď privítajú nováčika súťaže FK Danubia Veľký Biel.

 

Hráč zápasu: Róbert Dang Van

 

autor

Súvisiace články

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Koniec jesennej časti V. ligy BFZ ročník 2023/2024

Pred pár dňami sa skončila jesenná časť V. ligy BFZ ročník 2023/2024. Skončila sa veľkým úspechom nášho mužstva, ktoré po výborných výkonoch v druhej polovici úvodnej časti súťaže obsadilo najvyššiu priečku a prezimuje na čele tabuľky. V posledných štyroch kolách...

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V.liga BFZ (2023/2024) 9. kolo, 10. kolo, 11. kolo

V. liga BFZ (2023/2024) 9. kolo: TJ SLOVAN VIŠTUK - TJ ČUNOVO 4 : 1 Góly: Gabriel Hernani Simon Jurčovič Filip Peško Leonardo da Silva V. liga BFZ (2023/2024) 10. kolo: LOKOMOTÍVA DEVÍNSKA NOVÁ VES - TJ SLOVAN VIŠTUK 1 : 2 Góly: Martin Duračka 2   V. liga BFZ...