OŠK SLOVENSKÝ GROB – TJ SLOVAN VIŠTUK 0:1

sep 2, 2022 | Archív

V rýchlom slede pokračovala V. liga BFZ už v stredu predohrávkou 15. kola súťaže. Hráči TJ Slovan Vištuk nastúpili opäť na ihrisku súpera, tentokrát v Slovenskom Grobe.

Do zostavy hostí sa vrátilo zopár dôležitých hráčov, ktorí chýbali v nedeľnom zápase v Pezinku a na hre hostí to bolo okamžite vidieť. Vištučania nastúpili do zápasu sebavedomo a od začiatku diktovali tempo hry. Už v 5. minúte predviedli peknú, rýchlu akciu, kedy lopta putovala z kopačky na kopačku, až sa dostala na nabiehajúceho Petrovského, ktorý ju posadil na hlavu Adriána Guru, ktorý otvoril skóre stretnutia 0-1!  Domáci hráči boli zaskočení aktivitou hostí, ktorí si vytvárali celý prvý polčas náznaky šancí, ale druhý gól sa im streliť nepodarilo. V druhom polčase sa hra vyrovnala, domáci predsa len častejšie kontrolovali loptu, ale do šancí sa im dostávať nepodarilo. Veľmi dobre zahrala obrana hostí, ktorá všetky náznaky akcií domácich včas zastavovala a nepúšťala domácich hráčov až pred bránu Smoleňáka. Hostia si skomplikovali situáciu zbytočným vylúčením Petrovského po druhej žltej karte a rovnako ako v zápase pred tromi dňami na ihrisku v Pezinku museli do konca zápasu brániť jednogólové vedenie. Tento krát sa im to ale podarilo a odvážajú si z ihriska súpera dôležité a zaslúžené 3 body.

Súťaž pokračuje divokým tempom a už v sobotu 3.9.2022 o 17:00 čaká hráčov Vištuka ďalší zápas. Po dvoch týždňoch sa predstavia pred vlastnými fanúšikmi, keď privítajú nováčika súťaže FK Danubia Veľký Biel.

 

Hráč zápasu: Róbert Dang Van

 

autor

Súvisiace články

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

„TRAGICKÝ“ týždeň zakončený treťou prehrou v rade

"Tragický" týždeň má za sebou A - mužstvo TJ Slovan Vištuk. Ešte pred 2 týždňami figurovalo naše mužstvo na prvom mieste v tabuľke a napriek nešťastnej strate dvoch bodov v nadstavenom čase zápasu v Lozorne nič nenasvedčovalo kolapsu, ktorý mal prísť. V nedeľu...